güçlü tasarımlar

& esnek planlar

Ekonomik Tasarımlar

Her bütçeye uygun tasarımlar üretiyoruz. Farklı istek ve tasarımşara önem veriyor ve karşılamaya çalışıyoruz.

Sitenizi Güncelliyoruz

Eski sitenizi, içerik ve medya değişimlerini yapıp tamamen yeniliyoruz. gerekirse yeniden tasarlıyoruz.

Kobi Tasarımlar

Gerekirse müşteri panelleri ekliyoruz. Online satış ve sipariş eklentilerine sahip tasarımlar düzenliyoruz.

go-sitetasarım

Kısa Bir Süre İçin 550 TL

Sitemizin açılışına özel 850 TL tasarım fiyatı olan kişisel tasarımı, 550 TL ye sunuyoruz.

Şimdi Satın AL

+600

600 üstü tasarım ve şablon

+150

150 veya üstü Harita oluşumu

+900

900 üstü eklenti veya tema çevirisi

Yapamadığımız yada beğenmediğiniz tasarım ücretini iade ediyoruz.

Ödemeniz siz ” işte budur ” dediğiniz an aktifleşiyor. beğenmediğiniz hiç bir hizmetten para almıyor, iadesini yapıyoruz.

Tasarım planları 4 ana grupta toplanır. Aşağıda genel bir içerik detayı verilmiştir. Bu bir fikir oluşturmanız açısından gruplanmış tasarım içeriğidir.

Binlerce türde içerik ve tasarımın hepsini detaylandırmamız mümkün değil. Çalışma şeklimiz, ileitişime geçerek doğru ve uygun tasarımı bulnak ve onu sunmaktır.

İsteklerinize karşılık gelecek, resim, medya veya yazılar istenir yada bunlar oluşturulur. İçerik oluşturma şartlıdır. Ve tasarım dışında olanlar ek ücrete tabidir.

Tanıtım Siteleri

Bu tip siteler, bir meslek grubunun tanıtılmasına dönüktür. Örneğin Avukat, Doktor gibi. Ama burada bilinmesi gereken doktorun eğer bir hastanesi varsa bu farklı bir gruba alınır. Genelde 8-12 sayfa arasıdır. Standart olarak 8 sayfadan oluşur ve ücretlendirmesi 750-1200 bin TL arasındadır.

Ekonomik Siteler

Ekonomik siteler içeriğinde daha geniş bir tasarım ve eklentiler bulunur. genelde bir yönetim paneli, üyelik, detaylı iletişim formları bulunur. Örnek site türleri ise video-oyun veya sohbet türünü kapsar. Ücretlendirmeleri 1500-3000 bin TL arasıdır.

Kobi Site Tasarımları

Geniş bir alana hitap eder. Emlak, oto galeri, fitness, fotoğraf-moda, ajans, gemi elektrik-boya-dekerasyon, otomatik kapı, panjur-balkon vs. online satış ve siparişte alınabilen bu tip siteler, 2500-7000 bin TL arası değişen fiyatlara sahiptir. İçerik değişimi istenecek hosting-alan adı SSD server vs. ile farklılık gösterir.

Klass Site Tasarımları

Hastane, Onlie Alış-veriş, Müşteri yönetim panelleri barındıran tasarımlardır. Admin yönetimi gerektirir. Bu hizmetler için konusunda tecrübeli adminler bulundurulması gerekir. Örneğin alış veriş sitesinin müşteri departmanı veya ürün ekleme kısmında bulunması gereken adminler gibi. Fiyatları 4000-12000 bin TL arasındadır.

Daha detaylı bilgimi lazım ?

Bize yazın…